„Śniadanie Wielkanocne” dla członków Klubu Rencistów i Emerytów

We wtorek 09 kwietnia 2019 roku w Restauracji „Casino” odbyło się tradycyjne „Śniadanie Wielkanocne”, na które przybyli członkowie Klubu Rencistów i Emerytów pod okiem przewodniczacej p. Barbary Bentkowskiej i jej wspaniałego męża p. Stanisława-Antoniego.

Gości i wszystkich zebranych powitała p. Barbara Bentkowska Przewodnicząca Klubu składając wszystkim świąteczne życzenia. Następnie ks. Bogdan Węgrzyn wikary z parafii pw. św. Piusa X i św. Marii Goretti modlitwą i nabożeństwem wprowadził wszystkich do świąt wielkanocnych.

 

Smaczne potrawy świąteczne, wspaniały klimat, modlitwa i mnóstwo serdecznych życzeń napełniły nas wszystkich radością i wiarą, że Chrystus Zmartwychwstały prawdziwie jest obecny wśród nas.

Na stołach nie zabrakło tradycyjnego żurku, jajek, baranka i innych smakołyków.
Wszyscy uczestnicy zostali obdarownani zajączkiem i wspaniałymi upominkami, osobiście wykonanymi w spsób bardzo artystyczny przez Przewodniczącą Klubu Rencistów i Emerytów Barbarę Bentkowską.

Na koniec ks. wikary Bogdan Wegrzyn skierował słówko do zebranych Gości: „Tam masz kwitnąć, gdzie cię Bóg postawił”. A więc tu i teraz. W tej wspaniałej wspólnocie, gdzie jest siła i miłość. Szczęść Boże!

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚNIADANIA WIELKANOCNEGO

Nasze konto bankowe

Plakaty

ŻYCZENIA Z SYRIIGodziny Mszy św.

W dni powszednie:
codziennie o godzinie, 7.30 z wyjątkiem czwartku,
oraz 18.00 z wyjątkiem poniedziałku, środy

W niedzielę:
18.00 (sobotni wieczór)
7.30, 10.00, 11.30, 16.00
8.45 w jęz. Niemieckim
( co drugi tydzień)

Nieszpory: 15.15

Gazetka Parafialna