Uroczystość Obłóczyn naszej parafianki

3 sierpnia w Nysie w Domu Zakonnym Sióstr św. Elżbiety miała miejsce uroczystość obłóczyn naszej parafianki Magdaleny Półtorak, która przyjęła habit zakonny i imię zakonne s.M.Małgorzata. W niedzielę 5 sierpnia odbyło się spotkanie z rodzinami dwóch nowych sióstr nowicjuszek: s. M. Małgorzaty i s. M. Antoniny. Tym samym rozpoczął się dla nich czas nowicjatu, który potrwa rok w Puszczykowie koło Poznania. Po tym czasie siostry złożą swoje pierwsze śluby zakonne. Módlmy się za powołanych do służby Bożej.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI OBŁÓCZYN

Nasze konto bankowe

Plakaty


Godziny Mszy św.

W dni powszednie:
codziennie o godzinie, 7.30 z wyjątkiem czwartku,
oraz 18.00 z wyjątkiem poniedziałku, środy

W niedzielę:
18.00 (sobotni wieczór)
7.30, 10.00, 11.30, 16.00
8.45 w jęz. Niemieckim
( co drugi tydzień)

Nieszpory: 15.15

Gazetka Parafialna